top of page

Дистанційний курс

«Алгебра 9 клас. Загальні відомості про функції. Графіки функцій»

Людині дуже часто доводиться мати справу з різними залежностями між величинами. Це відбувається насамперед тоді, коли вона навчається в школі або у ВНЗ. Із закінченням навчання не зникає потреба розглядати та досліджувати різні залежності. Серед різних залежностей особливе місце посідають функціональні залежності між величинами. Вони можуть задаватися по-різному: за допомогою таблиці, графіку, формули, словесного опису. Вміння користуватися ними здобувати з них необхідну інформацію потрібні кожній сучасній людині.

Серед цих умінь найбільш важливими є:

  • читання графіків функцій (тобто встановлення за графіком їхніх властивостей і характеристик);

  • побудова різними методами графіків функцій, заданих формулами;

  • моделювання процесів і явищ за допомогою функцій і задач, пов’язаних з ними.

Метою роботи є створення умов для набуття учнями вказаних умінь, досвіду оперування з функціями.

Опрацювання матеріалів теми допоможе учням розвинути вміння читати і будувати графіки функцій, застосовувати функції для розв’язання нерівностей, сприятиме засвоєнню алгебри та фізики 9 класу, підготовці до навчання в старших профільних класах, де функції є одним з головних об’єктів вивчення. 

Для досягнення поставленої мети вирішені наступні завдання:

Розширити традиційну систему навчання з використанням систем дистанційного навчання для надання гнучкої системи знань, яка дає можливість адаптуватися до сучасних динамічних змін комп’ютеризованого суспільства;

Предметом роботи є створення курсу «Алгебра 9 клас», налаштування базових параметрів курсу.

Об’єктом роботи є процес  управління процесом навчання за допомогою ресурсів курсу ( лекції, посилки на текстові файли, презентації, відео, елементи мультімедіа  та інші види інформації ), та елементів курсу      (тести, завдання, чати, глосарії). Кінцевою метою навчання є отримання та контроль знань.

 

У системи дистанційного навчання учителю пропонується набір наступних організаційних та навчальних функцій:

Редагування курсу;

  • визначення ролей вчителів та учнів на своєму курсі;

  • групування учнів по групам;

  • розміщення матеріалів курсу, електронних лекцій, презентацій, завдань, тестів, елементів інтерактивного спілкування;

  • розміщення елементів курсу для закріплення матеріалу, контролю знань учнів та організація їх спільної діяльності, контроль навчання учнів та виставлення оцінок.

Учитель повинен своєчасно реагувати на можливі проблеми навчання:

Необхідність консультації конкретного учня, пояснення проблемних матеріалів класу в рамках форуму, відповіді на питання які виникають.

В якості інструменту контролю знань учитель може вибрати питання, яке  містить творчій звіт, провести тестування. Гнучка настройка елементів курсу надає можливість учителю змінювати свою тактику навчання в залежності від контингенту учнів.

За допомогою системи дистанційного навчання учень тепер може самостійно проконтролювати свої знання та отримати рекомендації по їх корекції в Інтернеті.

Інтернет розширив можливості у поширені інформації. Це має велике значення для навчальної системи, оскільки інформація стає доступною для всіх навчальних програм та учнів.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС

bottom of page